Úvod
Občas je potřeba se zastavit, zklidnit, podívat se na věci jinak, v novém kontextu. Občas je ale také potřeba se rozhodnout, odrazit, nastartovat a rozjet. A někdy jen stačí si odpočinout, obnovit zdroje energie.

Při rozhodnutích někdy pomůže změna prostředí a odstup. Mnohdy je to někdo další, kdo nastaví zrcadlo, nebo pomůže otázkou najít odpovědi. A jindy prostě jen potřebujeme vypadnout ven.

Cesta krajinou je nabídka procházky v přírodě s průvodcem. Je to možnost soutředěného klidného pobytu v prostoru, který Vám dá to, co potřebujete.

Vydáme se na cestu, zvolíme si směr a rychlost, budeme sledovat rozcestí a překážky, hledat prameny, zkoumat zákoutí, pozorovat znamení a směřovat k cíli.

- - - - -

"At the beginning I thought it would be impossible for me to see signs in nature or being able to talk to it. The truth was that while spending some time solo there, the nature trapped me and started the dialogue with me. The nature found me at the right time to make me realise that it is much easier to open yourself when you stop searching."
(Sheila, Spain)